Основні плюси натурального органічного хліба

Основні плюси натурального органічного хліба

Пекарня Хорс пропонує кожному придбати якісні натуральні продукти. Головне завдання пекарні — це поширити інформацію про здоровий спосіб життя, показати, що натуральний хліб і не тільки корисна для здоров’я, але по-справжньому смачна. Пекарня реалізує натуральну продукцію, яка складається з органічних інгредієнтів, є частиною здорового харчування.

Плюси натурального хліба

Компанія постійно розробляє різні рецепти, пропонує найбільш оптимальні варіанти. Головна з категорій пекарні-хліб, тут можна придбати різні види хліба, наприклад, можна вибрати хліб на заквасці, лляний, фруктовий злаковий, бородинський, амарантовий. Всім відомо, що хліб — найголовніший зерновий продукт в житті кожного.

На сьогоднішній день дуже часто можна зустріти особливий органічний або бездріжджовий хліб. Відомо, що традиційний хліб, в своєму складі такий продукт має в чотири рази більше різних консервантів і добавок, в натуральному хлібі відсотків набагато нижче, всього 10%. До того ж ці відмінності відображаються на поживній цінності продукту, якщо в складі більше необроблених харчових інгредієнтів, то цінність у нього буде вище.

Особливості натуральної продукції

Більшість інгредієнтів органічного хліба є корисними, процес очищення може привести до того, що буде втрачено майже 75% поживної цінності. Найкраще пробувати смачний і найбільш корисний хліб для вашого здоров’я. Вам можуть запропонувати відразу кілька видів хліба, лляної і на заквасці. В цьому випадку тут в складі можна знайти насіння. Він дуже корисний для організму, має цілу низку корисних цінностей, які несе в собі, також завжди можна спробувати бородинський хліб. Він давно вже відомий, як один з найкорисніших для фізичного розвитку. Якщо ви любите солодощі, то відмінно підійде фруктовий або амарантовий хліб.

Компанія Хорс постійно розширює свій асортимент, намагається використовувати в роботі нові варіанти створення хліба, при цьому ви можете вибрати найрізноманітніші корисні продукти. Також крім цього в компанії можна придбати цікаву продукцію, сейтан купити нескладно, це особливі продукти, які в своєму складі мають також борошно, воду, але при цьому вони оброблені цілим рядом спецій і смачним. Сейтан — це частина здорового харчування, його створюють з пшеничного білка, але при цьому у нього мало спільного з хлібом. За своєю структурою він нагадує звичайне м’ясо, але білка тут набагато більше, тому що цей білок дуже легко засвоюється організмом, дуже багато хто використовує його, як варіант веганського м’яса. Не менш цікавим продуктом є Арахісова Паста, яка відмінно підійде до натурального хліба.

admin