Послуги з реєстрації компанії у Львові від професіоналів

Послуги з реєстрації компанії у Львові від професіоналів

Сервісна компанія Менеджмент консалтинг груп успішно працює з 2005 року, вона надає аутсорсингові послуги підприємцям і великим компаніям, допомагає зареєструвати фоп. Напрямок діяльності-консультації, відкриття бізнесу будь-якої форми власності, реєстрація фізосіб, підприємців, компаній, бухгалтерський аутсорсинг кадрові та юридичні послуги. Компанія надає послуги з реєстрації компаній, Бухгалтерські послуги максимально швидко і якісно за рахунок досвіду роботи професіоналів.

Переваги звернення в компанію

У команді працюють тільки досвідчені фахівці, які готові вирішити будь-які проблеми за короткі терміни:

  • бухгалтера-експерти,
  • юрист,
  • інспектори по кадрах.

Мета компанії-зайняти лідируючі позиції серед усіх компаній Львова та області. Компанія бачить свою місію в тому, щоб допомагати клієнтам розвивати бізнес за рахунок, того що вони будуть надавати професійні послуги бухгалтерського обслуговування.

Для компанії головна цінність-це клієнти і працівники, будь-які послуги, в тому числі реєстрацію ФОП, тобто це реєстрація фізичної особи як підприємця. Вас проконсультують досвідчені юристи, бухгалтери, вони допоможуть пройти державну реєстрацію в максимально короткі терміни. Щоб грамотно зробити все необхідне, варто приділяти увагу кожній деталі, необхідно правильно вибирати види діяльності, визначитися системою оподаткування.

Особливості реєстрації компанії та ФОП фахівцями

Потім важливо налагодити роботу з бізнес партнерами, вам допоможуть розібратися у всіх тонкощах, особливо якщо з даною діяльністю ви стикаєтеся вперше. Варто розуміти, що кожна область діяльності має свої нюанси в розвитку підприємства у веденні діяльності. Для ФОП обов’язково надаються послуги з ведення бухобліку. Консалтингова компанія Львів вже встигла зареєструвати більше 2000 чоловік, тому вона знає всі нюанси даного процесу і готова надати повний спектр послуг.

У вартість реєстрації ТОВ входить консультація, вибір системи оподаткування, видів діяльності, оформлення нотаріальної довіреності, заповнення всіх необхідних документів. Обов’язково організовується отримання свідоцтва про держ реєстрації, отримання виписки Єдиного держреєстру, отримання виписки про реєстрацію платника податку. Термін реєстрації 3 робочих дні, тобто ви зможете відкрити підприємство максимально швидко, що дуже важливо для багатьох людей, які розвивають свій бізнес і прагнуть, як можна швидше почати свою роботу для отримання регулярного прибутку.

admin