Козлові крани: висока ефективність підйомно-транспортних робіт при мінімальних витратах

Козлові крани: висока ефективність підйомно-транспортних робіт при мінімальних витратах

Як показує практичний досвід на багатьох вітчизняних підприємствах, козлові крани є чудовою альтернативою стаціонарним мостовим кранам, дозволяючи звести до мінімуму інвестиції власників бізнесу в підйомно-транспортне обладнання.

Адже рейки (підкранові шляхи) для козлових кранів укладаються безпосередньо на землі (підлозі) – для цього достатньо лише залити бетонну основу; в той час як для кріплення підкранових шляхів опорних мостових кранів необхідно споруджувати залізобетонні або металеві опори по обидва боки обслуговуємого робочого майданчика, або встановлювати шляхи на висоті, прикріплюючи їх до капітальних конструкцій, що помітно здорожує вартість вантажопідйомного крана у цілому.

Крім того, крани козлові при необхідності можна легко демонтувати та встановити у будь-якому іншому місці. Така порівняльна дешевизна та зручність поряд з підвищеною надійністю та універсальністю, роблять кранове обладнання козлового типу вельми затребуваним на промислових підприємствах, великих відкритих і закритих складських майданчиках, залізничних товарних станціях та портах, де їх широко використовують для підйому і переміщення різних вантажів – від важких штучних виробів і контейнерів до сипучої і кускової продукції (руда, гравій, пісок тощо).

Київський завод підйомно-транспортного обладнання є одним із провідних українських підприємств з виготовлення козлових кранів, випускаючи, як правило, їх під замовлення, з урахуванням усіх можливих вимог і побажань своїх замовників. Для комплектації такої кранової техніки використовуються комплектуючі від кращих європейських виробників.

Зокрема, електричні талі поставляє знаменитий болгарський завод Podem; комплект електрообладнання і частотні приводи — французька корпорація Schneider Electric; залежно від ряду особливостей, на кранову техніку можуть встановлюватися мотор-редуктори або від того ж заводу Podem, або від німецьких компаній Siemens чи Sew-Eurodrive.

Варто також додати, що у процесі виробництва кранового обладнання на Київському заводі ПТО використовуються новітні інноваційні технології та найсучасніше промислове обладнання. Такий підхід дозволяє колективу КЗПТО випускати кранову техніку найвищого рівня, котра відповідає всім європейським стандартам в області вантажопідйомного обладнання, і при цьому реалізується за досить помірними цінами.

Актуальні ціни на козлові крани та іншу кранову техніку можна уточнити на заводському сайті КЗПТО – https://kzpto.com.ua